Nasze Sunie  

YOKO

Yoko jest z nami już od 2003 roku i tak naprawdę już nie wyobrażamy sobie życia bez niej. Spędzamy dużo czasu razem. Jeździmy na wspólne wyprawy, razem pracujemy. W domu Yoko jest bardzo grzeczna i nie marudzi gdy musi zostać czasem sama. w 2006 roku została pierwszy raz mamą,  w roli tej sprawdziła się super , jej szczeniaczki możecie podziwiać w galerii...

 

 

 

DRAKA

Draka przybyła do nas w sierpniu 2006 roku. Od razu bardzo szybko się zaaklimatyzowała bo miała przecież do zabawy przyrodnich braci, a Yoko przyjęła ja jak swoja córkę. Jej imię jest zgodne z jej charakterem. Niezła z niej draka -rozrabiaka.

 

 

TUSSI

 Tussi (UMBRIGE Marakita) malutka przybyła do nas 31stycznia 2010 roku. Jest bardzo grzeczną dziewczynką ,pięknie odczytuje i reaguje na sygnały wysyłane przez starsze sunie. Pięknie się wkomponowała.

 

 

 

QUEEN

Nasza czwarta dziewczyna została sprowadzona z Holandi z hodowlii v.d Amandelgaard

( http://www.tollers.eu/)

na współwłasność  z Małgorzatą Korbel hodowla Dancing with Fire  http://www.dancingwithfire.novascotia.pl/ jest superową sunieczką bardzo grzeczną i pięknie zsocjalizowaną. Odważną i ciekawską.Szybko się uczy. Wybawiona grzecznie śpi. Jest poprostu przekochana jest naszą "kropeczką nad i" .

 

Staramy się aby nasze sunie jadły dobrą karmę i miały zapewnioną odpowiednią dawkę ruchy. Nie szczędzimy im pieszczot i zabawy. Zadbany i zdrowy pies to szczęśliwy pies.Nad zdrowiem naszych podopiecznych czuwa weterynarz Krzysiu. Świetny fachowiec ,człowiek o wielkim sercu i niesamowitym podejściu do zwierząt. Dzięki Jego radą Joko szybko wróciła do formy po ciąży. Zajadając się Cirrusem ,pełnowartościowym dodatkiem do karmy, szybko odzyskała piękną sierść. Aktualnie dostaje preparat na stawy Arthroflex. Niestety, dla naszych psów, mieszkamy na 4piętrze bez windy i te schody sa dla nich przekleństwem. Poza tym,muszę się przyznać,Joko trzeba kapkę odchudzić po tej zimie bo tu i uwdzie jej nadbywa;).Swoje robi tez praca i smakołyki. Ale mam nadzieję,że szybko sobie z tym poradzimy.

Oprócz karmy(PURINA Pro Plan) ich jedzonko wzbogacane jest  serkiem białym, jajkiem. Lubią jabłka i marchewkę czasem podkradną orzecha. Draka wogóle lubi owoce i warzywa je między innymi manadrynki, ananasa nie pogardzi rzodkiewką skubnie paprykę.A wczoraj jak asystowała przy przygotowaniach do obiadu to i pomidorka spróbowała :) poza tym przepada za jogurtami.

Wogóle Draka jest niesamowita, dopomina się o zainteresowanie, i zawsze zrobi taką minę fajową albo przyjmie pozę odpowiednią ,że nie da się przejść obok i nie potarmosić jej kapke.I przy wszystkich czynnościach asystuje.I wogóle wszędzie jej pełno.Poza tym Joko przy niej odżyła .Bawią się razem fajowo,podgryzaja, biegają za piłką ,tarmoszą a mruczą przy tym że hoho;) zauważyłam też ,że sporo się od siebie uczą.

 

powrót